KURUMSAL ONLINE DİL KURSU YÖNETİM SİSTEMİ

Sertifika Sorgulama Videosu

Kullanım Videosu

Özellikler

KODSİS Kimler Faydalanabilir?

Kurumsal aboneliği olan tüm kamu kurumları ve firmaların çalışanları belirlenen şartlar altında eğitimlere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirler.

Kurumsal Abonelik Sorgula
KODSİS Hakkında?

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça dil eğitimlerinin yanı sıra Mesleki Eğitimler, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Eğitmen Eğitimlerine yönelik olarak tasarlanan KODSİS veri tabanı sunduğu bu dijital içerikler sayesinde katılımcıların akademik, kişisel ve mesleki gelişimini için aradığı tüm eğitimlere sürekli güncellenen veri tabanı sayesinde 7/24 ulaşabileceği bir dijital platformdur.

Hakkımızda Sayfası
Örnek Ders Videoları

kodsis.dpu.edu.tr adresinde yer alan eğitim videoları hakkında bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken örnek ders videolarımızı izlemek. Alanında uzman akademisyen ve uzman eğitimciler tarafından hazırlanan içerikler bir tık uzağınızda.

Örnek Video
Çevrimiçi ve Çevrimdışı Eğitimler

KODSİS, mesleki ve kişisel gelişim sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eğitimleri sürekli güncellenecek olan veri tabanı ile 7/24 sizlerle buluşturmak için tasarlanan bir dijital platformdur. Dersler çevrimdışı videoların yanında dönemsel olarak planlanan ücretli veya ücretsiz canlı seminerler ve eğitimleri de kapsamaktadır.

Eğitimleri Gör
Satın Al

kodsis.dpu.edu.tr adresinde yer alan eğitim videolarını satın almak için tek yapmanız gereken sistemizi ziyaret etmek. Kurumsal aboneliklerin dışında bireysel olarak da eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eğitimleri Satın Al

ABONE KURUMLARIMIZ

Yalova Üniversitesi Yalova Üniversitesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniversitesi
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
AMASYA ÜNİVERSİTESİ AMASYA ÜNİVERSİTESİ
Trakya Üniversitesi Trakya Üniversitesi
ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ
BATMAN ÜNİVERSİTESİ BATMAN ÜNİVERSİTESİ
AFYON SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AFYON SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ